Ogólne informacje

Ogólne informacje.

PIŁKARSKA Akademia "First kick" Sebastian Mordal GMINY CZERNICA

Jesteśmy oficjalnym partnerem FC Wrocław Academy. Nasi podopieczni są monitorowani przez trenerów Wrocławskiej Akademii. Wyróżniające zawodniczki oraz zawodnicy, gdy skończą wiek kategorii Mlodzik, mają szansę dostać się do klasy sportowej FC Wrocław Academy w Gimnazjum nr 20 na Biskupinie.

Projekt I: Oddziały przedszkolne AFK - 70 dzieci.

Skierowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkola. Zajęcia prowadzone są w przedszkolach, w godzinach tzw. czasu po programowego, gdy dziecko czeka już na odbiór przez rodzica.

Obecnie obsługujemy przedszkola: MINI WORLD - Dobrzykowice, TUPTUSIE - Radwanice, HAPPY BEES - Wrocław oraz MIKOŁAJEK - Miłoszyce.

Projekt II: FC BAMBINI - 137 dzieci.

Projekt drużyn FCB skierowany jest do dzieci w wieku 4-11 lat. Treningi prowadzone są w trzech kategoriach wiekowych:

- BAMBINIS - U6,
- ŻAKI - U9
- ORLIKI - U11

Obecnie treningi prowadzone są w: Nadolicach Wielkich (okres zimowy - sala w Czernicy), Chrząstawie Wielkiej, Kamieńcu Wrocławskim oraz Minkowicach Oławskich.

Projekt III: AFK TEAMS - drużyny Akademii "First kick" - 65 zawodników oraz zawodniczek.

Projekt ten jednoczy drużyny Gminy Czernica. W tym momencie współpracujemy już z wszystkimi drużynami Naszej Gminy, a dzieci kończące kategorię Orlik mają okazję kontynuować swoją przygodę z piłką według planów szkoleniowych opracowanych przez wykwalifikowanych trenerów Naszej Akademii.

Kategoria MŁODZIK U12 - AFK PIAST NADOLICE

Kategoria TRAMPKARZ U14 - AFK CHRZĄSTAWA WIELKA

Kategoria JUNIOR MŁODSZY U16 - AFK SKRA WOJNOWICE

Kategoria JUNIOR STARSZY U18 - AFK SKRA WOJNOWICE

Istnieje możliwość stworzenia grupy wyłącznie dla dziewczynek, jest to jednak zależne od liczby chętnych.