Trenerzy

Trenerzy:

Paulina Nosalik         Sebastian Mordal

Obydwoje od lat dziecięcych zaczynaliśmy swoją przygodę z piłką nożną. Paulina od gry w chłopięcych zespołach Gryf Olimpia Krotoszyce. Sebastian od młodzieżowych zespołów Śląska Wrocław. Dlatego jesteśmy w pełni świadomi czego oczekują dzieci od treningów.

Kolejne szczeble doprowadziły nas do takich klubów jak, wielokrotny Mistrz Polski - AZS Wrocław (Paulina Nosalik) oraz MKS SCA Oława – II liga (Sebastian Mordal).

Paulina jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego i posiada wykształcenie średnie. Posiada Licencję Trenerską PZPN B. Natomiast Sebastian ukończył Studia AWF we Wrocławiu na kierunku Sport, specjalizacja: trener piłki nożnej. Posiada Licencję Trenerską PZPN A.

Ponadto Sebastian odbył Staż trenerski z dyscypliny piłki nożnej, w najmłodszych grupach  Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk Wrocław w terminie: marzec – grudzień 2011r.

Dodatkowo uczęszczamy także na konferencje szkoleniowe dla trenerów i instruktorów piłki nożnej organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki nożnej i nie tylko.

Wszyscy jesteśmy ludźmi otwartymi, łapiącymi szybki kontakt z dzieckiem, pełnymi entuzjazmu, chęci i zapału do pracy w AKADEMII. Serdecznie zapraszamy!

Certyfikaty ze szkoleń oraz stażu znajdują się w galerii.