Turnieje w najbliższym okresie.

• autor: fcbambini, 2014-09-25 12:41

Nieubłaganie zbliżają się coraz chłodniejsze dni. Chcąc wykorzystać ostatnie dni ładnej pogody, 4 oraz 5 października nasza Akademia organizuje turnieje kolejno dla dzieci urodzonych w roku 2008 i młodszych oraz dla dzieci urodzonych w roku 2006 i młodszych. Natomiast 11 października na boisko wybiegną zawodnicy z kategorii Orlik (rocznik 2004 oraz 2005).

Miło nam poinformować, że zostało przyjęte zgłoszenie naszej Akademii na ogólnopolski Turniej Uhlsport CUP 2014 dla zawodników urodzonych w 2007 roku oraz młodszych.

Więcej w rozwinięciu!

Międzygminny turniej piłki nożnej z cyklu '...bo najważniejsza jest zabawa!' o medale Wójta Gminy Czernica (rocznik 2008 oraz młodsi) - 4 października w Nadolicach Wielkich

Najbliższy turniej organizowany przez naszą Akademię odbędzie się 4 października. Rozpocznie się o godzinie 13.30. Zbiórka przewidziana na 13.00. Turniej przewidziany jest dla zawodników oraz zawodniczek urodzonych w roku 2008 oraz młodszych. Turniej jest bezpłatny, a w całą imprezę zaangażował się Wójt Gminy Czernica oraz Przewodniczący Rady Gminy Czernica, którzy ufundują nagrody. Jesteśmy już po rozmowie z osobą z zespołu Ekstraklasowego Śląska Wrocław, która postara się, aby na turnieju pojawili się zawodnicy wrocławskiej drużyny. Naszą Gminę reprezentować będzie nasz Akademia. Gminę Dzierżoniów - Akademia Piłkarska Dzierżoniów, Gminę Oława - Akademia Piłki Nożnej Oława, natomiast Gminę Siechnice - Energetyk Siechnice. Każda z drużyn przyjezdnych wystawi dwie drużyny. Wciąż czekamy na odpowiedź Akademii Miedzi Legnica.

Prosimy o potwierdzenie obecności do poniedziałku wieczór, tj. 29 września.

Turniej piłki nożnej z cyklu '...bo najważniejsza jest zabawa!' (rocznik 2006 oraz 2007) - 5 października w Nadolicach Wielkich

Na turnieju pojawią się trzy zespoły Tęczy Brzeziej Łąka oraz drużyna Akademii Piłki Nożnej Dzierżoniów. Nasza Akademia wystawi tyle drużyn ile chętnych zawodników przyjedzie na turniej. Początek turnieju o 15.30. Składka wynosi 10 PLN.

Prosimy o potwierdzenie obecności do poniedziałku wieczór, tj. 29 września.

Turniej piłki nożnej z cyklu '...bo najważniejsza jest zabawa!' (rocznik 2004 oraz 2005) - 11 października w Nadolicach Wielkich

Jesteśmy w trakcie rozmów z kilkoma zaprzyjaźnionymi drużynami. Więcej informacji wkrótce. Początek turnieju przewidywany na godzinę ok. 11.00.

Powyższa informacja dotyczy turniejów organizowanych przez nas. W okresie zimowym nasze drużyny będą wybierać się na turnieje halowe organizowane przez zaprzyjaźnione drużyny.

Już dziś jesteśmy pewni, że drużyna Akademii - rocznik 2007 oraz młodsi wybierze się na Ogólnopolski Turniej Uhlsport CUP 2014 w Skotnikach koło Krakowa, który odbędzie się 22 oraz 23 listopada. Jest to turniej dwudniowy, na który wybiorą się powołane przez trenerów osoby. Swój udział na turnieju potwierdziły jedne z bardziej znanych drużyn polskich, dlatego sądzimy, że spotkanie z takimi zespołami będzie świetną przygodą dla naszych podopiecznych. Jesteśmy po rozmowach z organizatorem, który turnieje dla najmłodszych organizuje według podobnej filozofii do naszej. Na turnieju nie będzie zapisywania wyników, nie będzie prowadzonych klasyfikacji, a każdy zawodnik oraz zawodniczka zostaną wyróżnieni.

Osoby nie powołane na turniej w Skotnikach, z rocznika 2007 oraz młodsi, udadzą się na jednodniowy turniej Mikołajkowy w Dzierżoniowie, gdzie również będą mogły zmierzyć się z drużynami z innego regionu Polski. O tym turnieju więcej informacji ukaże się wkrótce.

Podczas okresu zimowego będziemy uczestniczyć w turniejach GAME CUP organizowanych we Wrocławiu lub w podwrocławskich miejscowościach, przez zaprzyjaźnionego trenera Miłosza.

Autor: Treść:pozostało znaków: