Weekendowe granie.

• autor: fcbambini, 2014-10-02 11:42

Znamy już szczegóły sobotniego turnieju dla rocznika 2008 i młodszych. Wystąpią w nim reprezentanci czterech Gmin: Gmina Dzierżoniów, Gmina Oława, Gmina Siechnice oraz Gmina Czernica. Każdy zespół reprezentujący swoją Gminę wystawi co najmniej dwie drużyny. Na turnieju pojawi się Przewodnicząca Komisji Oświaty i Spraw Społecznych - Pani Maria Marcinów - Maciejczyk, Wójt Gminy Czernica - pan Stefan Dębski oraz Przewodniczący Rady Gminy Czernica - Pan Jarosław Jagielski. Każdy zawodnik oraz zawodniczka na koniec turnieju zostanie wyróżniony medalem. Cała impreza będzie opisana w Ekspresie Wrocławskim oraz na stronie otowroclawpowiat.pl, a także w prasie Gminnej.

W niedzielę natomiast od 15.30 na boisko wybiegną dzieci urodzone w 2006 oraz 2007 roku, a w turnieju będą uczestniczyć drużyny Tęczy Brzezia Łąka x3, Akademii Piłki Nożnej Dzierżoniów x2 oraz naszej Akademii x3.

Więcej w rozwinięciu.

Początek rozgrywek sobotnich dla rocznika 2008 i mł. o 13.30.

Grupa Zielona

1. Akademia Piłki Nożnej Oława
2. Akademia Piłki Nożnej Dzierżoniów
3. Energetyk Siechnice
4. Piłkarska Akademia First Kick SM
5.
Piłkarska Akademia First Kick SM

Grupa Niebieska

1. Akademia Piłki Nożnej Oława
2. Akademia Piłki Nożnej Dzierżoniów
3. Energetyk Siechnice
4. Piłkarska Akademia First Kick SM
5.
Piłkarska Akademia First Kick SM

Przewidywany koniec rozgrywek, ok. 16.00.

Mecz będzie trwał 12 minut, a grać będziemy systemem 3+1 vs 3+1. Oczywiście nie będziemy zapisywać wyników oraz prowadzić klasyfikacji.

Na boisku będzie dostępny punkt gastronomiczny, gdzie będzie można zakupić przekąski oraz napoje.

Niestety na turnieju nie uda się nam gościć przedstawiciela Śląska Wrocław, gdyż osoba, która wszystko organizowała, ma uroczystość wraz ze swoim dzieckiem i nie będzie mogła zorganizować przyjazdu piłkarzy. Osoba ta zapewniła nas jednak, że przy najbliższej okazji na pewno uda się zorganizować spotkanie, gdyż zawodnicy byli bardzo chętni odwiedzić nas wraz ze swoimi pociechami.

Autor: Treść:pozostało znaków: